HİZMETLER

Rack Kabinet ve Elektrik Panosu Tasarım ve Kurulumu

Elektrik ve zayıf akım tesisatlarının enerjisinin yönetimi için gerekli olan pano ve kabinetlerin tasarımını ve kurulumunu kapsamaktadır.

Otomasyon KNX, MCC ve DCC Panosu Tasarımı ve Kurulumu

Bina otomasyonu ve motor kontrol panoları yanında bunların izlenmesi ve yönetilmesi konularını kapsar.

Çevre Güvenlik Kamera Sistemi (ÇGKS)

Çevre Güvenlik Kamera Sistemi, kamu ve özel sektör binalarının dış mekanlarını, bahçelerini, yollarını, avlularını izlemek ve kayıt altına almak için uygun yerlere kameraların teminini ve montajını içerir.

Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS)

Kent Güvenlik Yönetim Sistemi, Daha çok kamu emniyeti ve belediyenin yürüttüğü kentin sokak ve caddelerini, kavşaklarını izlemek ve görüntüleri kaydetmek için kurulan sabit veya hareketli kameralar bütünüdür.

Plaka Tanıma Sistemi (PTS)

Plaka tanıma sistemi, kamu ve özel sektör alanlarına giriş, çıkış veya şehir trafiğinde araçların plakalarını tanımlamak ve ayrıca özelliklerine göre aracı ve sürücüsünü tanımlamak maksadıyla uygun yerlere kurulan kameralardan oluşan bir teknoloji sistemidir.

Kapalı Devre Kamera Sistemi (CCTV)

Kapalı Devre Kamera Sistemi, kamu, özel sektör ve meskenlerde iç ve dış güvenliği sağlamak, giriş çıkışı izlemek, iş yerlerinde iş akışını ve hareketliliği takip etmek, modele göre akıllı analizli özellikler barındıran kameraların kurulumunu yapıp izleme ve görüntü kaydetmeye imkan tanıyan sistemlerdir.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi; İzinsiz Giriş, Yetkisiz Giriş, Hırsızlık, Gasp, Sabotaj gibi tehditlerde siren çalarak, flaşör yakarak, telefonlara bildirim veya mesaj göndererek, kolluk güçlerine haber vererek güvenliği sağlamayı amaçlamaktadır.

Yangın Alarm Sistemi

Yangın Alarm Sistemi, herhangi bir teknik sorun, sabotaj veya kaza sonucundan ortaya çıkabilecek yangını başlangıçta algılayarak söndürmemizi sağlayan sistemlerdir.

Kartlı Geçiş Sistemi

Kartlı geçiş sistemi kamu, özel sektör ve meskenlerde, daha çok insan geçişleri için kapı, turnike, bariyer, asansör buna benzer engelleyicileri hareket tanımlı çipli kart yardımıyla hareket ettirip engeli kaldırmaya yarayan güvenlik sistemidir.

Biyometrik Geçiş Sistemi

Biyometrik geçiş sistemi, insana özgü uzuvlarının elektronik aygıt tarafından (el,parlak,retina,yüz) tanımlanarak , bunların taratıldığında devreye giren sistemlerdir.

Bariyer ve Kapı Sistemi

Yollara konularak araçların geçişlerini engelleyen ve izin vermeye yarayan engel sistemleridir.

Turnike Geçiş Sistemi

İnsanların izinli geçişlerini sağlamak için kurulmuş mekanik yaya engelleridir.

Acil Çağrı Sistemi

Hasta veya engellilerin bir ihtiyacı olduğunda çağrı butonu konularak, görevliyi çağırıp yardım almasına yönelik tasarlanmış sistemlerdir.

Fiber Optik ve CAT7 Kablolu Ağ Sistemleri

LAN ve WLAN olarak ağ cihazlarının birbirleri ile haberleşmesini kablo yöntemiyle sağlamak adına yapısal kablolama bazlı ağ sistemleri oluşturulur.

Kablosuz Ağ Sistemi

Ağ cihazlarının birbirleri ile haberleşmesi için kurulan belli frekanslarda birbirlerine bağlanıp veri alışverişi yapabilen kablosuz sistemlerdir.

Telefon Santral Sistemleri

Telefon şebekelerinde, kullanıcılar ve aboneler arasındaki iletişimi sağlayan santral sistemi, gelen ve giden aramaları yönlendiren sistemlerdir.

Sistem Odası Kurulumu

Sunucuların ve depolama aygıtlarının konumlandığı ve belli kriterlerde korunduğu odaların kurulum süreçlerini içerir.

Video Wall ve Digital Signage Ekran Çözümleri

Video ve fotoğraf görsellerinin, reklam ve dijital afişlerin bir düzene bağlı kalarak gösterildiği ekran çözümlerini içerir.

Sıramatik Sistemi

Banka, hastane, abonelik kuruluşları ve diğer vatandaşın bizzat işlemlerini hallettiği yerlerde bilet ile sıralamayı organize eden göstergeli sıra yönlendirme sistemleridir.

SCADA İzleme ve Enerji Yönetimi Otomasyonu

Elektrik İletim Şebekesinde bulunan Trafo Merkezleri ve Santrallerin 24 saat boyunca canlı izlenmesini sağlayan meydana gelebilecek arızaların sinyallerini toplama ve tarihsel bir şekilde arşivleme imkanı veren otomasyon sistemleri ve olay kaydedici panolarının projelendirme, imalat, fabrika testi ve sahada devreye alınmasını gerçekleştiriyoruz.

Aydınlatma KNX Otomasyonu

Aydınlatma armatürlerinin yanma şiddetini ve süresinin belirlenmesi bunların uzaktan takibi ve yönetimini sağlayan elektriksel sistemlerdir.

Yapısal Kablolama

Yapısal kablolama enerji ve veri tesisatının tüm binayı dolanması masalara kadar getirilmesi çözümlerini kapsar.

Sunucu ve Depolama Kurulumu

Özel sektör ve kamu kurumlarının veri akışını ve yönetimini sağlayan kayıtların tutulup yedeklenmesi hızlı bir şekilde ulaşılıp hızlı bir şekilde işlenmesini sağlayan son teknoloji server ve data storage çözümlerini kapsamaktadır.

Siber Güvenlik

Network ve verilerinizin korunması, verilerinizin ele geçilmemesi, sisteminizin kesintisiz ve düzgün çalışması için bir takım önlemler alınmasını sağlıyoruz.

Merkezi Televizyon Sistemi

Merkezi Televizyon Sistemi (MTS), bir konut, apartman, otel, ofis binası veya başka bir çoklu konut yapısında televizyon yayınlarını dağıtmak için kullanılan bir sistemdir. MTS, tek bir noktadan tüm bina içindeki televizyon alıcılarına sinyal sağlar. Bu sistem, genellikle bir binada birden fazla kullanıcının aynı anda farklı televizyon kanallarını izlemesine olanak tanır ve çeşitli avantajları içerir.

Profesyonel Ses Işık Görüntü Sistemi

Seminer, fuar, zirve ve etkinliklerde sahne ses ışık truss stand görüntü sistemlerinin bir bütün olarak kurulumu ve işletilmesi işlerini yürütürüz.

Yenilenebilir Enerji Çözümleri

Yenilenebilir enerji çözümlerinin başında güneş ve rüzgar enerji gelmektedir. Şebekenin ulaşmadığı yerlerde ve konum itibariyle elverişli olan yerlerde yenilenebilir enerji çözümleri elektrik enerjisi elde etmemiz yönünde bizlere kolaylık sağlar.

S.S.S.

Sık sorulan sorular

33x zoom yapıldığında 300 metre ötedeki cisim sanki 10 metre yakınınızdaymış gibi görülebilir.

İnternet kullanıcı sayısı fazla olan yerlere internet sağlayıcısının verdiği hız, verilen internetin dağıtılma hızı ve altyapı internet hızını etkileyen faktörlerdir.

Fabrikanın sarf ettiği enerjiyi yönetmek ve izlemek için SCADA üzerinden enerji yönetim izlenip kontrol edilebilir.

Eğer araçla izinsiz giriş oluyorsa girişe araç geçiş sistemi kurdurmalısınız, yaya olarak izinsiz girişler oluyorsa turnike, kartlı veya biyometrik geçiş sistemi kurdurmalısınız. İzinsiz girişler risk içeriyor ise alarm ve kamera izleme sistemi kurmalısınız.

Eğer cihazları bağlamak için kablo çekmek mümkün değilse alternatif olarak kablosuz network ağı kurulabilir.