Kamu ve Özel Sektör İş Bitirmelerimizden Bazı Tanıtımlar

TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DR. CEVDET AYKAN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTANESİ GÜVENLİK KAMERASI YAPIM İŞİ

Sağlık Bakanlığı Tokat İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinin Odaları, Koridorları ve Bina Giriş Çıkışları Güvenliği İçin 150 Güvenlik Kamerası, Mevcut Kameralar içinde 11 Kayıt Cihazı ve diğer altyapı ekipmanları temini ve montajı ile sistem kurulumunu gerçekleştirdik. Covid-19 salgınının baş gösterdiği zamanlarda yaptığımız proje hastanenin de branşını göz önünde bulundurarak  imtinalı, titiz ve ehemmiyetli bir çalışma ortaya koyduk. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

İSTANBUL İŞGYO ŞANTİYESİ KABLOSUZ AKTARIMLI KAMERA VE TİMELAPSE SİSTEMİ PROJESİ

ANKARA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI HİZMET BİNALARI ALTYAPI KABLOLAMA İŞİ

İŞGYO şantiyesi kablosuz aktarım anteni ile görüntü aktarımı ve time lapse video sisteminin kurulması işi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

Ankara İl Emniyete bağlı Ankara’da bulunan bir çok İlçe Emniyet, Trafik, Özel Harekat birimlerine internet,data,polnet, ups ve şebeke hatları, enerji, bakır, fiber altyapısı dahil bir şekilde montajı yapılıp uçtan uca çözüm sağlanmıştır. Elektrik panosundan data kabinetlerine personel masasındaki priz uçlarına kadar tam bir yapısal kablolama projesi gerçekleştirdik. Covid-19 salgını zamanına denk gelen projemiz personellerimizin hastalanması ve mevcut duruma rağmen zamanında ve sıkıntısız şekilde teslim edilmiştir. Sistematik çalışmanın, yönetim ve koordinasyonun ekip ruhuna ve projelere nasıl yansıdığını gösterdik. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERSİN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ

Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Mersin Fidanlık Müdürlüğü Fidanlıkların güvenliği için Hreketli PTZ ve dış ortam bullet IP kamera sistemin temini, montajı kurulumu devreye alınıp teslim edilmiştir. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ POLİS LOJMANLARI ÇEVRE GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

EGM Polis Lojmanları için ÇGKS imalatı direkler altyapı cihaz ve diğer unsurlarla  sistemin temini, montajı kurulumu devreye alınıp teslim edilmiştir. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE HABERLEŞME DAİRE BAŞKANLIĞI TOPLANTI SALONU SUNUM EKRANI VE KONFERANS SİSTEMİ KURULMASI

EGM Bilgi Teknoloji ve Haberleşme Daire Başkanlığı Toplantı Salonu VideoWall, Video Kontroler, İner Çıkar Masaya Gömme Ekran ve Konferans sistemi temini, montajı kurulumu devreye alınıp teslim edilmiştir. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ ESENBOĞA KÜLLİYESİ KAVŞAK NOKTALARINA GÜVENLİK KAMERASI YAPIM İŞİ

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi AYBÜ Esenboğa Külliyesi Kavşak Noktalarına Direkler Dikilip Hareketli PTZ ve Dış Ortam Sabit Kameraların temini, montajı kurulumu devreye alınıp teslim edilmiştir. Altyapı çalışmasında kampus çevresinden 3 km kepçe kazısı, kumlama, şeritleme kapama, Enerji ve FO hattı çekilip sonlandırmaları testleri yapılmıştır, mevcut networke de entegre edilmiştir. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

GİRESUN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ DIŞ ORTAM KAMERA SİSTEMİ YAPIM İŞİ

Giresun sahilinde Giresun’un en büyük hastanelerinden biri olan Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Dış Ortam IP Bullet Kameraları montajı yapılmıştır. Yane enerji data fiber optik altyapılarının kullanıldığı sistemde görüntüler izleme odasına aktarılmış ve teslime edilmiştir. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

ÇANKIRI PAYİDAR DÖNER FASTFOOD RESTORAN MENUBOARD KURULUMU

Çankırı merkezde fastfood gıda restoranının menülerinin donanım ve yazılım entegrasyonu ile dijital olarak ekranlara servis edilmesi sağlandı. Böylelikle müşteriler dijital menülerden ürünlerini keyifle seçebildiler, modern menuboard hizmeti ile restorana bir değer katılmış oldu.

İSTANBUL YENİLER ETİKET SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ YAPISAL KABLOLAMA VE GSM SİNYAL GÜÇLENDİRME İŞİ

Türkiye’nin önemli markalarına etiket üreten Yeniler Etiket’in yeni üretim ve ofis katlarının yapısal kablolaması, network ve access point kurulumları yapılmıştır böylece kesintisiz iletişime sahip oldular. Ayrıca cep telefonlarının sinyal alamadığı bodrum katlara GSM sinyal güçlendirme yaparak iletişimlerini sağladık. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

ANKARA MALİYE VE GÜMRÜK BAKANLIĞI LOJMAN BLOKLARI IP POE CCTV KAMERA SİSTEMİ YAPIMI

Ankara Maliye Lojman bloklarına ve site bahçesine Starlight Bullet IP Kamera sistemi ile güvenlik kamera sistemi sağlanmıştır. Dış ortama uygun kameralar site çevresine paylaştırılmış giriş ve asansör izlemesi içinde ayrıca Dome Kameralar tercih edilmiş ve devreye alınmıştır. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

EDİRNE AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI UZUNKÖPRÜ ÇAĞLANUR UÇAR YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Edirne’nin Güzide İlçelerinden Uzunköprü’de Huzurevinin 74 adet IP Starlight Güvenlik Kamerasının görüntüleri 3 İzleme Odasına aktarılmıştır ve devreye alınmıştır. Anahtar teslimi sağlanmıştır.

ISPARTA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KENT GÜVENLİĞİ YÖNETİMİ SİSTEMİ KGYS

Isparta Şehir Merkezindeki 12 noktaya KGYS mobese güvenlik sistemi yapılmıştır. Şehri izleyen gözler arttırılmıştır.