Biz

SÖZ KONUSU GÜVEN OLDUĞUNDA, İHTİYACINIZ OLAN BİZİZ.

Kurmuş Olduğumuz Sistemlerde En Çok Önem Verdiğimiz 6 Ana Kaide Şöyledir :
1. Güvenli : Sistemin Hem İnsan Hem De Cihazlara Karşı Güvenle Çalışması
2.Kesintisiz : Sistemin Kesintisiz, Arızasız Ve Stabil Çalışması
3.Hızlı : Sistemin Hızlı Ve Optimum Çalışması
4.Kullanım Kolaylığı : Sistemin Kullanıcılar Tarafından Kolaylıkla Kullanılması
5.Estetik : Sistemin Göze Hitap Edecek Şekilde Tasarlanması
6. Uzun Ömürlü : Sistem Uzun Yıllar Sorunsuzca Kullanılabilmelidir.

Defans Teknoloji A.Ş.  İstanbul ve Ankara’da önde gelen elektronik güvenlik, bilişim, elektrik otomasyon ürün ve sistem çözümleri sunan teknoloji firmasıdır. Yurt içi ve yurt dışı tedarikçi ağımızla kuvvetli ve geniş çaplı çözümler sunuyoruz. Piyasaya girdiğimiz ilk günden itibaren özen ve ilgimizi koruyoruz. Güvenle büyüyen gücümüzle bu özveriyi iş hayatımız boyunca da korumaya devam edeceğiz.

Her sektör ve alandaki müşteri portföyümüzle farklı çözümleri bir arada çalışacak şekilde entegre ediyoruz. Satış odaklı değil, çözüm odaklı mühendisler tarafından yönetilen bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde tahsil görmüş, bilgi ve tecrübeli çalışanlarımızla muhatap olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hazır çözümler yerine, üretmiş olduğumuz benzersiz fikirlerle ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyor, emniyet riski değerlendirmemizin gerekliliklerini yerine getiriyoruz. “Dürüstlük” temel bir değerdir. Bu değeri baz alarak size ihtiyacınız olmayan ürünleri satmıyoruz ve aklınızı karıştırabilecek mesleki jargonla konuşup sizlere bilgi kirliliğinde bulunmuyoruz. 

 Kısa, net, şeffaflık bizlerde belirgin olan anlayıştır. Minimum maliyet, optimum faaliyet ise ana prensibimizdir.

Adanmışlık ile çalışan Defans Teknolojiyi seçtiğinizde dürüst, samimi ve verimli bir hizmet ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz

Rekabetçi bu çağda Şirketler teknoloji standartlarını yüksek tutabildiği sürece güçlü kalacaktır.

DEFANS TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

Şirket Bilgileri

Banka Hesap Numaraları

Misyon

Defans Teknolojinin misyonu, kamu kurum veya özel sektörün güvenliğini, iletişimi sağlayacak ve operasyonlarını kolaylaştıracak optimum teknoloji çözümleri sunmak ve bunları entegre etmek.

Vizyon

Defans teknoloji; yazılım desteğiyle güvenlik, zayıf akım ve elektrik otomasyon sistemlerini entegre eden ilk akla gelecek sistem entegratörü olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Değer